Nahraj si vlastní skladbu

Hraješ na kytaru, skládáš vlastní písničky a chceš je vyslat do světa s tím, aby to vypadalo? Pojď si je nahrát k nám!

• master & mix
  • pomoc při nahrávání

Jak to probíhá? To nastíní Martin: Například student hraje na kytaru a má pár akordů, které mu přijdou fajn. Pomůžu mu z toho vytvořit kompletní skladbu. Společně nahrajeme kytarovou část, převedeme ji do počítače a začne se klikat :) Naklikám zbytek nástrojů do počítače (většinou basa a bicí, ale výjimkou nejsou ani klávesy a kompletní orchestry) a tím začneme tvořit skladbu. Po vzájemné spokojenosti a nahrání/naklikání všech nástrojů student svou úlohu končí a já začnu s mixem+masterem, což obnáší vytvoření kvalitního zvuku, vyrovnání hlasitostí, opravu chyb a podobně, až je z toho finální, prezentováníhodná profi nahrávka.

• Od 12 let, i dospělí
  • 1-2 dny