Bicí — Hudební škola YAMAHA Brno
TÁBOR 2024: LETNÍ POBYTOVÝ
TÁBOR 2024: LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ
UKÁZKOVÉ LEKCE: V ČERVNU 2024, Počet míst je omezený!
HLEDÁME UČITELE PRO PROGRAMY: Robátka, První krůčky k hudbě, Music Parade, Keyboard - Fun Key Kids, Zobcová flétna, Akustická kytara

Bicí


Toužíte se naučit dobře hrát na bicí? Potřebujete získat solidní základy, na kterých můžete stavět?

Pár triků a fíglů od kamarádů nestačí k tomu, aby člověk dobře hrál na bicí. Nezbytným předpokladem jsou dobré základy rytmického cítění a techniky hry na bicí. Další výhodou je také orientace v notovém zápisu.

To vše můžete zvládnout hravou formou v našem programu, který sestavili hráči a hudební pedagogové.

Připravené hudební doprovody dokreslují příslušný hudební styl a motivují žáky jak při vyučování, tak při domácím opakování.

  • Děti ve věku od 8 let, mládež a dospělí
  • Vyučovací lekce 45 minut jednou týdně
  • 2-3 účastníků
  • 4800 Kč/pololetí

PŘIHLÁSIT SE  »

na kurz nebo na nezávaznou zkušební lekciLektoři


Peter Šepitka

Programy: Bicí  

Hudbu som vnímal od mala, bubny a celkovo rytmus ma vždy fascinovali. Systematicky som sa však nimi začal zaoberať až v dospelom veku, príchodom do Brna a tým i do skvelej hudobnej školy Yamaha v roku 2009 :))) Odvtedy hrávam prakticky nepretržite na bicie, či už v rámci hudobnej školy alebo v menších kapelách v rámci Brna, ako aj samostatne len tak sám pre seba. Rád by som zdôraznil, že zásadné bolo pre mňa stretnutie s Romanom Kobielom a jeho spôsob vnímania hudby i spôsob výuky, ktorý je založený na kreatívnosti a improvizácii. V tomto smere som si od neho mnoho vecí v rámci hry na bicie osvojil a stále je pre mňa vzorom a mentorom.