Slevy a výhody — Hudební škola YAMAHA Brno

Slevy a výhody

Zapojili jsme se do projektu Rodičovské vouchery – rodiny z Brna, které mají nárok na podporu, mohou u nás uplatnit kredity na volnočasové aktivity dětí od 0 do 18 let. Vaše finanční spoluúčast je u našich hudebních programů 50 %.

Jak na to?

1. Založte si účty na Brno iD
  2. Než u nás budete uplatňovat kredity, musíte mít zřízeny potřebné uživatelské účty na Brno iD. Podrobnosti naleznete na stránkách www.brnoid.cz/cs/rodicovske-vouchery.

3. Zaregistrujte se do kurzu (do 6 let) / vyplňte přihlášku (od 6 let) do programu
  4. Děti od 4 měsíců do 6 let

• Zaregistrujte se do kurzu
    • Vyplňte tento dotazník
    • Následně vyplňte žádost o rodičovský voucher na portálu Brno iD, ideálně nejpozději 1 týden před začátkem kurzu.
    • Zaplaťte cenu jen do výše vaší spoluúčasti

Děti a mládež od 6 do 18 let

• Vyplňte přihlášku do vybraného programu
    • Následně se s vámi domluvíme na rozvrhu a poté vás zaregistrujeme do kurzu. Na e-mail obdržíte fakturu.
    • Vyplňte tento dotazník

5. Vyřiďte si žádost o dar kreditu
  6. Než u nás budete uplatňovat kredity, musíte mít vyřízenou žádost o dar kreditu. Podrobnosti naleznete opět na stránkách www.brnoid.cz/cs/rodicovske-vouchery.

Žádost si vyřiďte nejpozději týden před reálným začátkem vašeho kurzu.

V Brno iD nezapomeňte vyplnit:

• název kurzu
    • datum začátku kurzu
    • Jako datum zahájení aktivity uveďte 31.10.2024 (i v případě, že Váš kurz začíná dříve), abychom stihli Vaši žádost schválit.
    • celkovou cenu kurzu
    • výši uplatňovaných kreditů
    • variabilní symbol, který jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu o přihlášení do kurzu (předmět: Hudební škola YAMAHA Brno - Přihlášení na kurz)

7. Uplatněte kredity
  8. Po splnění výše uvedených náležitostí od města Brna můžete své kredity uplatnit.

Přes váš účet na Brno iD se proklikněte na “Rodičovské vouchery” a na stránku “Nabídnout kredit organizaci”. Zde ze seznamu organizací vyberte tu, kterou jste obdrželi e-mailem na faktuře* z rezervačního systému Webooker.

*Kurzy Hudební školy YAMAHA provozují:

• Hudební nadšenci, z.s. - všechny programy pro děti od 4 měsíců do 6 let a tábory
    • Ing. Michaela Poláková
    • Mgr. Dagmar Poláková
    • Hudební škola YAMAHA – Mgr. D. Poláková s.r.o.

Odeslaná nabídka kreditů bude čekat na odezvu z naší strany – přijímáme všechny podané nabídky, ale až ve chvíli, kdy evidujeme zaplacení 50 % spoluúčasti. V případě potřeby vám kredity můžeme navrátit zpět, ale pouze do data konání první lekce kurzu.

Berte prosím na vědomí, že v případě stornování účasti v kurzu částka uhrazená městem Brno propadá.

9. Zaplaťte 50% ceny kurzu

Pošlete platbu 50 % z ceny vašeho kurzu dle údajů na faktuře, kterou jste od nás obdrželi e-mailem po přihlášení do kurzu.

Město Brno zašle odpovídající částku do zhruba dvou měsíců, pokud jste tedy zaplatili svou spoluúčast, obdrželi potvrzení o přijetí kreditů a v systému vidíte nedoplatek, nemusíte mít obavy. Jakmile město Brno částku zašle, nedoplatek Vám zmizí.

Příspěvek na naše kurzy pro děti do 6 let poskytuje většina zdravotních pojišťoven, budete-li potřebovat za tímto účelem doplnit text na faktuře, napište prosím na brno@yamahaskola.cz
Na kurzy přispívají i někteří zaměstnavatelé rodičů, chcete-li vystavit fakturu pro zaměstnavatele, vyplňte prosím tento dotazník
V rámci všech programů poskytujeme slevu 300 Kč na 3. a další platbu v rodině v rámci jednoho pololetí, máte-li o tuto slevu zájem, napište prosím na brno@yamahaskola.cz jména žáků a programy, které navštěvují
V rámci předškolních programů poskytujeme v případě přihlášení dvojčat slevu 15% na jednu platbu, máte-li o tuto slevu zájem, napište prosím na brno@yamahaskola.cz jména žáků a programy, které navštěvují