Populární zpěv — Hudební škola YAMAHA Brno

Populární zpěv

Pod vedením kvalifikovaného lektora nabízíme dětem i dospělým možnost osvojit si pěveckou techniku a dosáhnout znělého, intonačně čistého projevu. Žáci zvládnou samostatnou interpretaci populárních písní v rozsahu, který odpovídá jejich věku a pěveckým schopnostem.

• Děti ve věku od 6 let, mládež a dospělí
  • 3 - 4 účastníci

Ema Hradilová

Programy: Robátka   První krůčky k hudbě   Populární zpěv   Music Parade

Hudba pro mě byla vždy tím nejmilejším vyjádřením lidského jádra a už jako malá jsem ráda zpívala a poslouchala různé žánry. Rodiče mě v 6 letech přihlásili do pěveckého sboru, ve kterém jsem vydržela až do svých 14 let. V 10 letech jsem začala navštěvovat sólový zpěv a od roku 2019 studuji na Konzervatoři obor klasický zpěv. I přes studium klasického zpěvu, kde nás připravují spíš na kariéru operních zpěváků, mám v lásce popový a muzikálový zpěv a velmi k němu tíhnu, i proto jsem měla velký zájem stát se lektorkou popového zpěvu v Hudební škole Yamaha.

Mým cílem je vést zábavné a kreativní hodiny nenásilnou formou pro každou věkovou kategorii a snažit se tak o zpříjemnění týdne hodinkou hudby. Obzvlášť bych chtěla vyzdvihnout práci s dětmi, které dokážou hodiny ozvláštnit svou fantazií a dětskou upřímností, a na oplátku doufám, že i já dokážu obohatit jejich dětský svět svými hodinami. Těším se na každého z Vás :)