Anglicky s písničkou — Hudební škola YAMAHA Brno

Anglicky s písničkou

(od 3 do 6 let)

Výuka plně reflektuje potřeby dětí nejenom v oblasti rozvoje jazykových dovedností ale i v oblasti pohybu, rozvoje jemné motoriky, smyslového a hudebního vnímání. Děti se formou básní, písní a zábavných her seznámí s několika stovkami nových slovíček správně zasazených do kontextu. Témata jednotlivých lekcí pokrývají dětem blízké oblasti běžného života. Hry jsou koncipované s potřebnou dynamikou, která udržuje zájem dětí od začátku až do konce každé lekce.

English with Songs

The course fully reflects the needs of children aged 3 to 6 years, both in the area of language skills development, but also in movement, the development of fine motor skills, and sensory and musical perception. Using poems, songs, and entertaining games, children learn hundreds of new words presented properly in context. Thematic individual lessons relate to the child’s everyday life. Dynamic games capture children’s interest from the beginning to the end of each lesson.

• Děti ve věku od 3 do 6 let
  • 8 - 10 dětí v doprovodu rodiče

Lucie Hrůzová

Programy: Anglicky s písničkou

Ve školce mě rodiče přihlásili na kroužek flétny. To jsem ještě nevěděla, že se hudba stane jedním z mých největších koníčků. Od chvíle kdy jsem uměla pár not jsem zkoušela hrát a zpívat, a tak jsem v 6 letech začala navštěvovat ZUŠ Třebíč a hodiny kláves. V 11 letech jsem přidala kroužek hry na kytaru a ve 13 letech sólový zpěv. S mojí sestrou a kamarádkami jsme založily hudební skupinu, kde jsme téměř 10 let společně vystupovaly pro celé ČR i s vlastními písničkami. Protože mě vždy bavila angličtina a chtěla jsem vyzkoušet život v zahraničí, na bakalářské studium jsem odjela do Velké Británie, přesněji do Walesu. Magisterské studium jsem dokončila na Masarykově Univerzitě. V Yamaze učím Anglicky s písničkou a už se těším na všechny dětičky.

Vendula Skryjová

Programy: Anglicky s písničkou

Již od mala jsem chtěla umět co nejvíce možných jazyků, a proto jsem začala již v útlém věku, kdy mě rodiče přihlásili na kroužek angličtiny. Později jsem studovala cestovní ruch, díky čemuž jsem mohla odcestovat a strávit nějaký ten čas v zahraničí, kde jsem si jazyk již pouze zdokonalovala. A jelikož je odjakživa hudba velkou součástí mého života, jsem ráda že mohu tímto super způsobem své znalosti předat dál.